1.liga juniorek TJ Junior Brno - Bedřichov

04.11.2017 12:00

Junior Brno - TJ Sokol Bedřichov 0:3, 3:2. V sobotu jsme jeli na další utkání do Brna, podle dosud uhraných bodů soupeře jsme měli být lepším celkem. Hned po několika míčích prvního utkání se zranila univerzálka A.Mičánová, takže K.Škarková si ve svých 14 letech prošla křestem 1.ligy. Průběžně jsme potvrzovali svoji kvalitu a utkání měli až na pár výpadků pod kontrolou - 3:0 pro Bedr. V druhém utkání jsme začali opět dobře a první set vyhráli naprosto jasně 25:9, což evidentně vedlo k těžkému podcenění soupeře. Druhý set jsme prohráli asi o 15 bodů a začala přetahovaná o každý bod. K naší smůle jsme neměli ani jednu hráčku na střídání, což celou situaci zhoršovalo. Soupeř se maximálně rozehrál a utkání dospělo až k tie-breaku, který jsme prohráli. ... 3:2 pro Junior. Budiž to pro nás ponaučení ... každý zápas je třeba hrát až do konce.