1.liga juniorek

11.12.2016 09:00

11.12.16 jsme dohráli poslední kolo základní části ligy juniorek v České Třebové. Naše počty byly jasné, abychom postoupili do vrchní části soutěže, potřebovali jsme 2 body. Hned v úvodním zápase začala velká volejbalová bitva, koncovku prvního setu těsně prohráváme 24:26. Další sety jsou již pod naší taktovkou a po jednom z nejlepších výkonů podzimu porážíme soupeře 3:1. Potřebné body jsou doma a těšíme se na druhý zápas. První útok posadí Ivča protihráčce na hlavu a rozjíždí se další pěkná volejbalová podívaná. Koncovky prvních dvou setů prohráváme 23:25, 24:26. Svůj díl na výsledku si bohužel vybral i (jinak kvalitně pískající) rozhodčí. Na třetí set jdeme dost naštvaní kvůli rozhodčímu a soupeře smázneme 25:12. Poslední set však již nedokážeme obrátit v náš prospěch a utkání prohráváme 1:3. Odehráváme další dva kvalitní zápasy a co víc, zajišťujeme si postup do vrchní části soutěže, kde se utkáme s celky Pardubic, Trutnova a Jablonce nad Nisou. Tabulka po konci  základní části.