1.liga juniorek

25.11.2017 11:00

TJ Sokol Bedřichov - VK Pegas Znojmo 3:0, 3:0

V sobotu jsme přivítali na Bedru soupeře ze Znojma, který byl v tabulce pouhé dva body za námi. Opět slušně zaplněná hala viděla dva vyhrané zápasy bez ztráty setu. V prvním jsme hráli dobrý, přesný volejbal a soupeři jsme dovolili 16, 11 resp. 20 bodů. Do druhého zápasu jsme nastoupili o poznání vlažněji a zejména začátky setů patřily vždy soupeři. Chleba se lámal především v koncovce druhého setu, kdy jsme prohrávali 19:22, a po několika tvrdých a přesných servisech našeho účka jsme set začali otáčet a nakonec ho vyhráli 28:26. V polovině třetího setu se soupeř definitivně zlomil a mohli jsme zápas v klidu dohrát. Připsali jsme si šest bodů a v polovině základní části ztrácíme již jen 2 body na prvního (Demlovka), resp. 1 bod na druhého (Sokol Brno) v tabulce. Čtvrté Znojmo má na nás ztrátu 8 bodů.