1.liga juniorek

26.11.2016 18:00

Dnes 26.11. jsme přivítali v jihlavském derby KCTM volejbal Vysočina. V prvním zápase se hrál velmi kvalitní volejbal, kde jsme až do koncovky každého setu drželi vyrovnané skóre. Soupeř bohužel potvrdil na konci každého setu svoji kvalitu, takže první zápas jsme ztratili 22:25, 22:25, 23:25. Do druhého zápasu jsme nastoupili s velkým respektem a soupeř nás likvidoval tvrdým servisem. Velice rychle jsme prohrávali 0:2. V posledním setu jsme opět začali hrát svoji hru, nicméně koncovka vyzněla opět pro naše soupeřky 23:25. Takže druhý zápas znovu 0:3. Musíme tyto zápasy hodit za hlavu a soustředit se na poslední 4 utkání v základní skupině. Přijďte nás podpořit 3.12. opět doma se soupeřkami z Poličky.