1.liga juniorek

05.11.2016 10:00

TJ Sokol Bedřichov - TJ Sokol Nové Veselí 3:1, 3:2

Dnes jsme vstoupili do druhé poloviny základní části ligy juniorek. Doma jsme přivítali soupeřky z Nového Veselí. V úvodu jsme začali poněkud nervozně a po vlažném výkonu jsme prohráli první set. Důležitý se ukázal druhý set, který jsme v koncovce urvali. Nastal zvrat v zápase a následující sety jsme připsali na naše konto, celkem 3:1 pro Bedr. Do druhého zápasu nastoupil soupeř bez zraněné nahrávačky a jakoby jsme doufali, že se zápas uhraje sám. První set jsme ještě vyhráli, ale následující dva jsme po velmi špatném výkonu ztratili. Právě v závěru třetího setu jsme museli provést řadu střídání, čímž jsme hru částečně oživili a nakopnuli se k lepší hře. Čtvrtý set jsme získali na svoji stranu a nakonec vyhráli dramatický tie-break 15:13, druhý zápas pro nás 3:2. Po dnešku máme pět důležitých bodů!