1.liga juniorek - 2.nadstavbové kolo

10.03.2018 10:00

VSC Zlín - TJ Sokol Bedřichov 3:0, 3:0

V sobotu jsme přijeli na palubovku Zlína a chtěli jsme si spravit chuť po prohraných zápasech z minulého týdne. První set byl velmi vyrovnaný, měli jsme dokonce setbol, nicméně nakonec nás soupeř udolal v koncovce 28:26. Od té doby byly na hřišti dva úplně jiné týmy. Zlín šel o 50% s výkonem nahoru a my o 50% s výkonem dolů. Nefungovalo prakticky nic, soupeři stačilo podávat a my se další dva sety v podstatě jen trápili. Vzhledem ke zraněním, se kterými naše holky hrály a počtu sedmi hráček, se kterými jsme přijeli, jsme první zápas hráli bez libera. Do druhého zápasu jsme riskovali hru s liberem, trochu přeskládali posty a doufali, že se nikomu nic nestane. Kvalita naší hry se výrazně zvedla a druhý zápas byla parádní volejbalová podívaná. Soupeř však vždy dokázal v průběhu setu posbírat body navíc a zaslouženě vyhrál i druhý zápas.