1.liga juniorek - 4.nadstavbové kolo

31.03.2018 10:00

TJ Sokol Bedřichov - VSC Zlín - 0:3, 2:3

V sobotu jsme začali nadstavbové odvety se soupeři z Moravy. Celek Zlína přijel ve stejné sestavě, s jakou hrál doma, a nutno říci, že od poloviny prvního setu se prakticky opakoval výkon ze Zlína. V okamžiku, kdy si soupeř vytvořil náskok několika bodů, silně přitlačil na servisu a celá naše hra se rozpadla. První zápas jsme prohráli hladce 0:3. Druhý zápas začal prohraným prvním setem, nicméně na přihrávce už naše hra fungovala. Oceňujeme bojovnost našeho týmu, který to nevzdal, a začala úplně jiná hra, než jakou jsme doposavad se Zlínem předváděli. Ještě jeden set jsme prohráli, v koncovkách jsme urvali sety dva a tak jsme došli až do tie-breaku. Do střídání stran jsme šli s téměř vyrovnaným skóre, nicméně druhá část pátého setu se lépe podařila soupeři, zkušená smečařka Zlína odehrála koncovku a my prohráli 8:15. Nutno poznamenat že k poražení celků kvalit Zlína je třeba na naší straně výkon na hranici našich možností. Věkový průměr našeho týmu je o 2-3 roky nižší než u soupeřek a to je v této kategorii velmi znát. Výkon z druhého zápasu je velkým příslibem do budoucna.