1.liga juniorek - 6.nadstavbové kolo

15.04.2018 10:00

TJ Sokol Bedřichov - VK Ostrava 3:2, 3:0

V posledním letošním dvojzápase jsme přivítali doma VK Ostrava. V prvním klání jsme ztratili úvodní dva sety a to především vinou nedisciplinovanosti v polovině setů, kde si soupeř vytvořil několikabodový náskok, který udržel až do koncovky. V setu třetím přišel zlom a v průběhu hry jsme šli do vedení, dostali tak soupeře pod tlak a Ostrava začala více chybovat. Utkání jsme dotáhli až do tie-breaku, který jsme nakonec vyhráli. Do druhého zápasu jsme vstoupili vlažně a první set jsme museli otáčet po prvním technickém time-outu, což se podařilo. Ve druhém a třetím setu jsme soupeře neustále tlačili, hráli pohledný volejbal a zaslouženě vyhráli 3:0.

Tímto zápasem jsme zakončili letošní ročník 1.ligy juniorek na pátém místě tabulky (se stejným počtem bodů s ŠSK Demlova, které díky lepšímu vzájemnému zápasu obsadili místo čtvrté). Všem hráčkám patří díky za odvedené výkony. Během letošní sezóny se vytvořil základ nového mladého týmu, který by měl hrát ligu v následujích dvou až třech letech. Nyní mají hráčky 14 denní volno a od května nám v podstatě začíná nová sezóna a to dvouměsíční fyzickou přípravou, během které ještě budeme hrát dva turnaje. Tak ještě jednou všem holkám - DÍKY ZA VŠECHNO.