1.liga juniorek - Kavčí Hory Praha - TJ Sokol Bedřichov

22.09.2018 11:00

Kavčí Hory Praha - TJ Sokol Bedřichov 2:3, 1:3

Na první letošní utkání jsme odjeli do Prahy. V krásné hale v Dolních Břežanech jsme sehráli duel s celkem, který jsme nikdy nepotkali. První zápas byl z naší strany plný chyb a nepřesností. Utkání jako na houpačce. První set jsme prohráli, další vyhráli a tak dále až do tiebreaku. Na vítězství našeho celku se v posledním setu podílela především blokařka A.Miksová, která soupeři nadělila osm bodů z podání. Do druhého zápasu jsme nastoupili podstatně lépe a až do koncovky druhého setu ho měli plně pod kontrolou. Tam jsme nechali soupeře rozehrát do setu třetího, který jsme po otřesném výkonu prohráli. Jako bychom si teprve nyní uvědomili, že zápas se sám vyhrát nedá a poslední set tohoto dne jsme soupeře s přehledem přehráli 25:10. Vysoký standard během obou utkání odvedlo libero K.Vorálková. Dobrých pět bodů v úvodním utkání, příští týden jedeme do České Třebové.