1.liga juniorek - TJ Sokol Bedřichov - Dansport Praha 3:0, 3:1

06.10.2018 10:00

V sobotu jsme změřili síly s druhým pražským celkem. V prvním zápase jsme podávali celkem stabilní výkon bez větších výkyvů, relativně vyrovnané sety měli vždy pod kontrolou. V případě výpadku některých hráček je ostatní vždy podržely a tak jsme šli pojedenácté hodině do šaten za stavu 3:0. Druhý zápas už tak jednoznačný nebyl, přestože začátek vypovídal o opaku. První set jednoznačný pro nás, ve druhém se však soupeř rozehrál, začal hrát lépe v poli a na útoku, nicméně koncovku jsme ještě uhráli. Třetí set šel ve prospěch soupeře, naše holky si každá vybrala nějakou chybu především v koncovce a co horší, soupeř začal být na koni. Utkání pokračovalo tak, že by jsme se snažili tvrdě útočit, soupeř bránil a "nějak" míče přehrával zpět. Série zalívek a nestandardních úderů nás poměrně dost ničily, nicméně museli jsme pokračovat v naší hře. Až do stavu 20:20  bylo vše vyrovnané, koncovku jsme přebrali do svých rukou a nakonec za stavu 24:21 pro nás soupeřka pokazila servis po našem taktickém time-outu (to se tedy trenérům povedlo!) a bylo dobojováno. Šest bodů ze soboty nás zatím drží na druhé příčce tabulky. Teď máme dva víkendy volno a pak vyrážíme do České Třebové.