1.liga juniorek - TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Bedřichov

29.09.2018 11:00

TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Bedřichov 3:2, 1:3

Poslední víkend v září jsme změřili síly s celkem z východních Čech. V minulém týdnu nás trápila řada nemocí a zranění a tak jsme se sestavou museli silně improvizovat. Nakonec na postu druhé smečařky hrálo libero K.Vorálková, na liberu N.Freibauerová. První zápas byl k vidění opravdu pohledný volejbal. Po vyrovnaných setech jsme po hodině hry vítězili 2:0. Ve třetím setu jsme nechali soupeře rozehrát, hned v úvodu si vytvořil náskok, který udržoval až do konce. Stejně tak to bylo v setu čtvrtém a bohužel i pátém, takže nakonec prohra 2:3. Druhý zápas byl především o morálce. Volejbalově slabší utkání, než předchozí se nevyvíjelo pro naše holky moc dobře. Prohrávali jsme 0:1 a ještě k tomu jsme museli střídat nahrávačku N.Kourkovou, která byla po úderu do hlavy z předchozího zápasu otřesená (nutno říci že druhá nahrávačka A.Klimešová ji zastoupila na jedničku). V druhém setu jsme též prohrávali a v polovině setu si přivodila smečařka soupeře zranění. Krátká pauza nám přišla vhod, následně jsme mohli vrátit odpočinutou první nahrávačku a nakonec jsme set otočili ve svůj prospěch. Třetí set jsme urvali až v koncovce a soupeř se položil. V posledním setu jsme vyhrávali 20:9 a většina holek se již viděla ve sprše. Omyl!! za stavu 20:19 jsme konečně otočili a po nepochopitelném herním výpadku nakonec utkání dohráli do vítězného konce. Odvážíme si z Třebové těžce vydřené 4 body a tešíme se příští týden na první domácí utkání s celkem Dansport Praha.