1.liga juniorek

27.10.2018 12:00

TJ Sokol Česká Třebová I. - TJ Sokol Bedřichov 3:1, 3:1

V sobotu jsme jeli změřit síly s dalším celkem z České Třebové. Bohužel nás stále trápí marodka, hrajeme bez druhého směčaře, první nahravačka nemocná .. Do premiérového utkání se dostala M.Plešingrová na blok. Volejbalově pohledné první utkání bylo vždy vyrovnané do poloviny setů, ve střední části nám soupeř vždy o několik bodů odskočil a náskok udržel do konce. Ve třetím setu jsme vybojovali koncovku a korigovali stav na 1:2, na víc to ovšem nebylo. Prohra 1:3. Druhý zápas byl průběhem víceméně obdobou prvního, zkusili jsme do třetího setu dát první nahravačku, ten jsme vyhráli, ale opět na víc to netačilo. Ve čtvrtém setu nás rozstřílela jedna protihráčka servisem a za stavu 8:2 pro Českou Třebovou už holky nenašly sílu stav otáčet. Naše kvalitně hrající libero Kačka Vory vzhledem k nemoci již fyzicky konec zápasu nezvládla a ještě se zranila na smeči hrající blokařka B.Hodáčová (zápěstí levé ruky). Prostě zápasy, na ktré chcete vždy brzy zapomenout. Musíme se dát vyzicky dohromady na příští sobotu, kdy doma změříme síly s prvním celkem tabulky - s Novým Veselím.