1.liga juniorek

03.11.2018 09:00

TJ Sokol Bedřichov - TJ Sokol Nové Veselí 0:3, 3:2

Podvou letech jsme se opět potkali v lize se soupeřem z Nového Veselí, který je momentálně na první příčce tabulky. Nastoupili jsme s témeř kompletní sestavou, na lavičce musela zůstat pouze B.Hodáčová se zraněním ruky. Nové Veselí předvádělo rychlý pohledný volejbal, naše holky soupeřkám zdatně konkurovaly, uprostřed setu však soupeř vždy odskočil o několik bodů a náskok jsme již nedokázali dotáhnout. Výsledek jednoznačný pro Veselí 3:0, obraz hry však takový nebyl. Věděli jsme, že pokud budeme hrát naplno, musíme si nějaké body nechat doma. V druhém zápase jsme ještě ztratili první set, nicméně na jeho konci jsme se již rozjeli a v druhém setu přejeli soupeře 25:14. No a začala opravdová bitva o každý balon, která vyústila do tie-breaku. Zde jsme již téměř vedli 11:7, naše kapitánka však férově přiznala po dotazu rozhodčího teče na bloku .. takže 10:8. Soupeř se chytnul, skóre srovnal a dokonce otočil na 14:12. Naše holky to nevzdaly a dřely do posledního míče a urvaly set v náš prospěch 17:15. Poslední bod udělala Kája Š. bodem ze servisu. Děkujeme divákům za skvělou atmosféru a zveme již příští sobotu opět v 9:00 hod na halu, kde přivítáme soupeře z Prahy. Budeme hrát souběh s kadetkami, tedy pořadí zápasů juniorky - kadetky - juniorky - kadetky.