1.liga juniorek

02.03.2019 10:00

TJ Sokol Bedřichov - VK Benátky nad Jizerou 3:0, 3:1

V sobotu před jarními prázdninami přijel k odvetě celek z Benátek nad Jizerou. Po podprůměrném výkonu, který jsme předvedli u soupeře jsme měli co napravovat. Motivace byla jasná a tak jsme se hned od začátku utkání snažili hrát především svědomitě v poli a zbytečně nechybovat, být připraven na různé druhy úderů a zalívek. Holky taktiku víceméně dodržovaly a tak jsme soupeře celkem jasně přehrály 3:0. Rozhodčí na rozdíl od venkovního zápasu pískal nečistě odbyté údery a tak měl soupeř o to ztíženou situaci. Druhý zápas se odehrával v podobném duchu, pouze po druhém setu jsme se nechali ukolébat jasným vedením a pustili jsme soupeři set. Svoji premiéru na hřišti si odbyla J.Bažó, kterou jsme povolali z mladších žákyň jako zálohu na blok. Děkujeme opět za vzornou podporu od fanoušků !!! Po sobotě jsme se definitivně vyhnuli možnosti baráže (tedy 1.liga bude na Bedru i v sezóně 19/20) a naopak jsme se posunuli na první místo tabulky. Po jarních prázdninách 16.3. se vydáme na předposlední utkání letošního ročníku do Nymburka.