1-liga juniorek

12.10.2019 10:00
TJ Sokol Bedřichov - ŠSK Demlova 3:2, 1:3
Po roční pauze jsme se opět potkali v jihlavském derby s Demlovkou. První zápas se zprvu vyvíjel dobře pro náš tým a celkem s přehledem jsme vedli 2:0 na sety. V trochu smolné koncovce třetího setu za stavu 20:20 udělaly naše hráčky chybu v postavení, stav se tedy měnil na 21:19 pro soupeře a naše hráčky a po ztrátě koncentrace prohrály 25:21. Soupeř se nastartoval k dobrému výkonu a celý zápas jsme vyhráli až v tiebreaku nejtěsnějším rozdílem 15:13. Smůlu jsme si vybrali i dále, kdy se nám zranila při rozcvičení doposud dobře hrající A.Dolejší. Druhý zápas jsme ještě uhráli 1.set, v následujících 3 setech už nás soupeř přehrál. Nyní máme 2 týdny pauzu a 2.11 jedeme změřit síly s Novým Veselí.