1.liga juniorek

12.01.2020 07:42

11.1.20 ŠSK Demlova - Bedřichov 3:1, 1:3
V prvním letošním utkání jsme hráli na půdě Demlovky. Ligové počty nám říkaly, že potřebujeme uhrát 1 bod pro postup do vrchní části soutěže ze 3.místa ve skupině. První utkání bylo na začátku trochu nervózní, hned jsme ztratili velký počet bodů a set nedokázali již zvrátit. Poté se síly vyrovnaly, soupeř lépe uhrál dvě koncovky a vyhrál 3:1. Do druhého zápasu nás posílila Lea na liberu, otazník visel nad nahrávačkou Natkou, která byla po nemoci, resp.na jejím konci a ještě hrála s podvrknutým kotníkem. Opět jsme nezačali dobře a první set prohráli, tak jsme zariskovali a do hry poslali druhou nahrávačku Kiki ze starších žákyň. Změna rytmu hry soupeře zaskočila, Kiki odvedla super výkon, a my vyhráli 3:1. Ve druhém zápase hrály ze Bedr 4 starší žákyně! Do budoucna je na čem stavět, což je pro nás skvělá zpráva. Potřebné body tedy máme a můžeme se soustředit na nadstavbovou část. Poslední zápas základní skupiny hrajeme na Bedru v neděli 19.1. s holkama z Veselí, přijďte nás podpořit!