KP kadetek - SŠK Demlova - Bedřichov

10.02.2018 10:00

ŠSK Demlova - TJ Sokol Bedřichov - 0:3, 1:3

V sobotu jsme pokračovali Krajským přeborem kadetek s ŠSK Demlova. Po dvou vyhraných tie-breacích s tímto soupeřem doma jsme chtěli potvrdit svoji kvalitu i na půdě soupeře. Výkon Demlovky byl určitě poznamenán zdravotními problémy, ale ani na naší straně všechny holky týden před tím netrénovaly. V prvním zápase byl vyrovnaný první set, který jsme vyhráli 25:23, dále již naše holky na hřišti dominovaly a dovolily soupeři  zisk 9, resp. 17 bodů. První zápas jsme získali v poměru 3:0. Do druhého zápasu jsme vstoupili opět dobře a vyhráli hladce první set, v druhém se však holky z Demlovky chytly především na servisu, odskočily nám o 6-7 bodů a nakonec ho vyhrály. Zápas se lámal v koncovce třetího setu, kterou jsme vyhráli 25:23. Konec zápasu se již dohrál v naší režii, takž výsledek 3:1 pro Bedr nám zajistil zisk dalších tří bodů.