KP kadetek - TJ Spartak Pelhřimov - TJ Sokol Bedřichov 1:3, 1:3

06.10.2018 10:00

TJ Spartak Pelhřimov - Sokol Bedřichov 1:3, 1:3
Máme za sebou úspěčné první kolo krajského přeboru kadetek. Do Pelhřimova jsme vyrazili v sestavě kadetek a starších žákyň + již tradiční libero Leonka
Do prvního zápasu holky vstoupily dost vlažně a ostré slunce přímo proti na hře moc nepřidalo. Do druhého setu se však holky kously a přejely soupeřky kvalitním servisem a velmi solidní hrou v poli, stejně jako v setech dalších.
Do druhého zápasu holky nastoupily ve stejném gardu a vybojovaly první set. Soupeřky se však vcelku rozehrály, zvedaly i těžké balony a na našich hráčkách se již začala projevovat únava. Přesto se jim podařilo vybojovat dva ze tří setů v těžkých koncovkách, kdy v tom posledním neustále dotahovaly šestibodovou ztrátu, ze série chyb na začátku. Z nepříznivého stavu 17:21 však dokázaly soupeřky dohnat a urvat vítězství 26:24.