KP mladších žákyň - finálový turnaj

30.03.2019 09:00

TJ Sokol Bedřichov - TJ Jiskra H.Brod 3:0

TJ Sokol Bedřichov - TJ Sokol Nové Veselí 2:3

V posledním turnaji krajského přeboru na sebe narazily první tři celky základní části. Body z celé sezóny se smazaly a o vítězi rozhodoval jedinný turnaj (pro nás bohužel, jelikož jsme po základní části skončili jasně na prvním místě). V prvním zápase jsme se utkali s H.Brodem. Jednotlivé sety zpravidla rozhodovaly série podání a především naše holky méně chybovaly než soupeř. Celkem jasné vítězství 3:0. Ve druhém zápase porazilo Nové Veselí H.Brod 3:0 a tak o vítězi Krajského přeboru měl rozhodnout jedinný zápas bezi Bedrem a Veselím. Naše holky začaly lépe a ujaly se vedení 1:0, soupeř poté přidal a uhrál koncovku 25:23 - tedy 1:1, třetí set jasně pro Bedr 25:9, čtvrtý set mohl rozhodnout o celkovém vítězi, od stavu 23:23 přišel infarktový závěr, kdy naše holky měly 3x na ruce mečbol, ale nepovedlo se. Jak to tak bývá .. nedáš, dostaneš a tak Veselí bylo šťastnější a vyhrálo 31:29. No .. že o vítězi celé soutěže rozhodne jedinná zkrácená hra, to si asi nikdo z nás nemyslel. Veselí jasně nastoupilo, na našich holkách byla vidět deka po prohraném předchozím setu. Strany se točily za stavu 2:8 pro soupeře a přesto, že naše holky ještě bojovaly, nakonec již nedokázali náskok stáhnout a prohrály 11:15. ...

Po odeznění smutku (holky samozřejmě i slzy .. to k tomu patří) musím říci, že v sobotu byl k vidění opravdu krásný volejbal, fantastická atmosféra, plná hala povzbuzovala všechny týmy. Je fajn vidět, že v našem oddíle je další potenciál pro následné kategorie a je třeba poděkovat všem hráčkám za předvedené výkony a hlavně trenérům za péči, kterou holkám dávají.

Pozor!! sezóna ještě nekončí .. za týden odjíždějí mladší žákyně na kvalifikaci na Mistrovství republiky, tak DRŽÍME PALCE !!!