KP starší žákyně (KCTM)

14.10.2018 09:00

KP starších žákyň - Bedřichov - Světlá nad Sázavou 1:3, Bedřichov - KCTM 3:0.

V neděli 14. října jsme v prvním utkání narazili na velice dobře připravený tým Světlé. První dva sety probíhaly téměř shodně: zbytečné chyby v prostřední části nám znemožnily i přes veškerou naši snahu, jít do vyrovnané koncovky setů a oba jsme prohráli. Třetí set, byl naopak čistě v naší režii, trpělivou a bezchybnou hrou jsme ho ovládli a takto naladěni jsme vstoupili do setu čtvrtého. Soupeře jsme do stavu 16:9 v náš prospěch válcovali a když jsme všichni přemýšleli o tiebreaku, tak po naprosté ztrátě koncentrace (opět uprostřed setu) jsme soupeři umožnili jít "na koni" do koncovky setu, kterou jsme nakonec prohráli 27:29.

Od začátku druhého zápasu (s KCTM) bylo jasné, kdo ze soupeřů míří za vítězstvím. Byli jsme to my! Bez větších problémů jsme zápas ovládli ve třech setech. Zbývá jen dodat, že výtky trenéra na produkci zbytečných chyb a (NE)radost z uhraného bodu stále trvají. Utkáním přihlížela hrstka diváků z řad ligových hráček, rodičů a odborné veřejnosti. Děkujeme za podporu.