KP starší žákyně (Pelhřimov)

04.11.2018 09:00

TJ Spartak Pelhřimov - TJ Sokol Bedřichov 0:3

TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Bedřichov 0:3

Vstup do dalšího hracího dne Krajského přeboru starších žákyň nebyl ideální. Nestartující auto jednoho z rodičů a trenérem zapomenuté dresy v Jihlavě zřejmě zapříčinily náš vlažný a nekoncentrovaný vstup do zápasu s Pelhřimovem. Hráčky i dresy dorazily. I přes naši pasivitu, která nás provázela celým utkáním, jsme průběh zápasu bezpečně kontrolovali a dovedli jej k jasnému vítězství 3:0. Díky jednoznačnému průběhu setů se do hry se dostaly i všechny hráčky z lavičky. Do zápasu se Žďárem jsme nastoupili v nejsilnější možné sestavě. Od začátku bylo jasné, že se potkaly výborně připravené týmy z horní poloviny tabulky, které bojují o účast v tříčlenné finálové skupině. Průběh prvních dvou setů byl hodně podobný -do koncovky jsme si vždy přinesli dvou až tříbodový náskok, který jsme udrželi až do konce. Do koncovky třetího setu vstupoval s náskokem soupeř, ale naší trpělivou a bezchybnou hrou jsme urvali i třetí set. Domů si vezeme 6 bodů. Odveta za porážku z minulého týdne se nám opravdu vydařila. Dle názoru přítomných trenérů a diváků v hale, utkání převyšovalo svojí kvalitou i ligu kadetek. V druhém utkání se na plno projevila kvalita i temperament našich holek, na které budeme stavět i v dalších zápasech. Po dobré práci čekala na hráčky zasloužená odměna - medaile. Zlaté fidorky rozdala všem hráčkám spokojená fanynka/maminka Lenka Kvášová.