Starší žákyně - 2.finálový turnaj

17.03.2019 09:00

TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Bedřichov 3-1

TJ Sokol Bedřichov - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2-3

Asi nejlepší výkon v dvojutkání druhého finálového turnaje nám přinesl pouze jeden bod. Bez zbytečné bázně jsme nastoupili k utkání s favorizovanými domácími z Nového Veselí a bylo to znát. V prvních dvou setech jsme vždy tahali za delší konec, ale koncovka vyšla pouze jednou. Třetí set jsme doslova vypadli z role a vítězství darovali domácím. Čtvrtý set, to už jsme byly zase my a až na výpadek v koncovce holky zahrály skvěle.

Ve vyrovnaném utkání jsme si s Jiskrou rozdělili vítězství v setech, Jiskra liché, my ty sudé. Bodové šňůry se střídaly na obou stranách a do posledního balonu nebylo jasné, kdo set získá. V tiebreaku jsme zaspali úvod a střídání stran bylo za stavu 2-8. Zlepšená a přesná hra nám však ještě dala šanci bojovat o vítězství. Nepodařilo se, v tiebreaku jsme prohráli 14-16. Zbývá dodat, že všechna děvčata předvedla nadstandardní výkon (včetně těch střídajících) a v bouřlivé atmosféře holky předvedly, že máme na čem stavět. O skvělou atmosféru se postarali nejenom domácí fanoušci, ale i Ti naši, kteří dorazili z Jihlavy. Děkujeme. Za podporu patří dík i holkám z Jiskry, které stály na naší straně v souboji s domácími. Jednou jim to vrátíme.